Vinnere av Rørholtmarka rundt gjennom alle tider
Som det går fram av lista mangler det noen navn, vet du hvem det er, gi det til Inge eller Tore

ÅrLang løypeKort løypeArrangører
1977Arve Glittum Bamble IF ?Agnar Bråthen
1978? ?Arve Glittum
1979Åge Thorjussen, Stathelle O.I.L.Morten Vågen, Bamble IFJan Kåre Stokke
1980Arve og Inge Glittum, Bamble IF ?Gerd Hassel / Inger Eriksen
1981Arve GlittumLeif Erik Blankenberg, Stathelle O.I.L.Inge Glittum
1982Kjell Kjær og Einar Lunøe ?Kjell Westin
1983Morten Vågen, Bamble IFArne Flaatten, Bamble IFKjell Kjær
1984Kjell Westin, Bamble IF Tom Erik Vågen, Bamble IFMorten Vågen
1985Arild Rørholt/Inge Glittum, OK Skeidi Kjell Halvorsen, OK SkeidiØyvind Flaatten
1986Leif Erik Blankenberg, OK Skeidi Kjell Kjær, OK SkeidiArild Rørholt
1987Arve Glittum, OK SkeidiKjell Halvorsen, OK SkeidiLeif Erik Blankenberg
1988Arve Glittum, OK SkeidiJørn Sundby, OK SkeidiKai Henning Måbø
1989Arve Glittum, OK SkeidiJørn Sundby, OK SkeidiJan Glittum
1990Arve Glittum, OK SkeidiTorgeir Sundby, OK SkeidiHelge Gisholt / Jørn Sundby
1991Arve Glittum, OK SkeidiThor Palmgren, Halden SKTorgeir Sundby
1992Arve Glittum, OK SkeidiKay Jørgensen, Porsgrunn OLBjørn Polland / Knut Olsen
1993Arve Glittum, OK SkeidiKay Jørgensen, Porsgrunn OLOmar Eriksen / Erik Rørholt
1994Jørn Sundby, OK Skeidi Kay Jørgensen, Porsgrunn OLOlaf Larsen / Sverre Paulsen
1995Tore Hansen, Ås ILJørn Therkelsen, OK SkeidiHanne Herum / Jørn Roar Bamle
1996Helge Gisholt, Ås IL Kay Jørgensen, Porsgrunn OLJørn Therkelsen og Pål Winberg
1997Dag Steinar Ragvin Lifjell OL?Kjell Kjær / Arild Rørholt
1998Dag Steinar Ragvin Lifjell OL Hans Kristian Hasaas, Porsgrunn OLTore Hansen/ Øystein Kleven
1999Christian Bøen, Porsgrunn OLKay Jørgensen, Porsgrunn OLArve Glittum / Heidi Herum
2000Øyvind Helgerud, Larvik OKKarina Nordrum Hedrum OLBjørn Frode Wingerei/Fred Erik Pedersen
2001Brynjulf Bøen, Porsgrunn OLOla Marius Pedersen, OK SkeidiGro Pedersen / Tonny Lindquist
2002Christian Bøen, Porsgrunn OLOla Marius Pedersen, OK SkeidiJarle Eriksen / Jon Øivind Pedersen
2003Ola Marius Pedersen, OK SkeidiArve Glittum, OK SkeidiÅsmund Hasaas/Jørn Roar Bamle
2004Jon Birger Årnes, NTNUIArve Glittum, OK SkeidiOla
2005Øyvind Helgerud, Halden SKInge Glittum, OK SkeidiTore Hansen/Arthur Andreassen
2006Pål Skogedal, Nydalen SKKjell Westin, POLOscar Andreassen/Carl Ove Berg
2007Øystein Pettersen, Kristiansand OKArve Glittum, OK SkeidiHelge Gisholt/Jan Kåre Stokke
2008Pål Skogedal, Nydalen SKKjell Westin, POLKjell Kjær/Arild Rørholt
2009Anders Nordberg, Halden SKKjell Westin, POLGro Pedersen/Tron Solberg
ÅRLangMellomKortArrangør
2010Øystein Pettersen, Kristiansand OK (Gjerstad)Øyvind Flaatten, SkeidiOle Flaatten, SkeidiInge Glittum/Sverre Paulsen
2011Jon Nilsen, Vegårshei ILSten Åge Nygårdseter, Vegårshei IL-Øyvind Flaatten, Bjørn Polland
2012 Vegard Brun Saga, NTNUIFrode Nysæter, Skien OKSkjalg Nysæter, Skien OKØystein Kleven
2013Thore Kornmo, POLOle Flåtten, SkeidiHåvard Skriubakken, POLÅsmund Hasaas
2014Jon Nilsen, Kristiansand OKMartin Hoset, NTNUIMathea Gløersen, OL Tønsberg og omegnTorgeir Sundby, Arve Glittum
2015Vegard Brun Saga, IL TyrvingØyvind Flaatten, OK SkeidiSondre Evensen, OL Tønsberg og omegnCarl Ove Berg, Jarle Eriksen
2016Vegard Brun Saga, IL TyrvingCornelius Bjørk, Sandefjord OKJacob Kløverød, Porsgrunn OLJan Glittum, Erling Grammeltvedt
2017Espen Nordbrøden Fiskum, Halden skPetter Reinemo, Kongsberg olJacob Kløverød, Porsgrunn OLErling Grammeltvedt / Morten Andresen
2018Ola Marius Pedersen, OppsalGisle Nysæter, Skien OKRonald Bjerva, Drangedal olJon Øivind Pedersen / Tonny Lindquist